• TekturaTektura

  Cała oferowana przez nas tektura w arkuszach jest zgodna z normami jakości, usług i ochrony środowiska. Aby pomóc klientom w wyborze właściwej klasy tektury – odpowiedniej do dalszego przetworzenia, łańcucha dostaw oraz drukowania – oferujemy specjalistyczne porady udzielane przez nasz zespół oddanych doradców technicznych i handlowych
  +Więcej
 • PapierPapier

  Tektopak oferuje produkty wysokiej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami papieru na całym świecie, klienci Tektopak mają w każdej chwili dostęp do ponad 10 000 produktów
  +Więcej
 • Opakowania tekturoweOpakowania tekturowe

  Jako jedyni z nielicznych nasza firma udostępnia klientom możliwość obejrzenia projektu swojego opakowania w nowoczesnej technologii 3D. Nasz zespół świadczy usługi w projektowaniu opakowań za pomocą programów trójwymiarowych tak aby w 100% spełnić oczekiwania naszego klienta.
  +Więcej
 • 1
 • 2
 • 3

O firmie

image

Tektopak

Tektopak to dynamicznie rozwijająca się firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku jako spółka cywilna Janusza Podsiedlika i Jacka Pawlikowskiego pod nazwą Tektopak s.c. Od początku siedziba firmy znajdowała się na ul. Częstochowskiej 45 w Nowej Wsi. W 2013 roku nastąpiło przekształcenie spowodowane zmianą właściciela. Firma działa obecnie jako Tektopak Daniel Podsiedlik i mieści się na ul. Spornej 8 w Częstochowie. Od początku firma ukierunkowała się w dziedzinie produkcji opakowań kartonowych.

Głównymi odbiorcami były i są producenci. Z czasem nasza firma rozszerzyła asortyment wprowadzając do sprzedaży artykuły potrzebne do produkcji pudełek tj. tektury lite i faliste oraz różnego rodzaju papiery. Dysponujemy własną bazą transportową i obsługujemy naszych klientów niemal przez 12 godzin dziennie.

Jako firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku poligraficznym, naszym klientom oferujemy wyłącznie towar najwyższej jakości, wielokrotnie testowany oraz poddawany wszelkim próbom jakości.

Życzymy Państwu pełnego zadowolenia z naszej oferty jednocześnie zapraszając do współpracy.

 
Click here - fbetting view betfair bonus